Eleganckie żaluzje poziome

Żaluzje Białystok

Kup żaluzje poziome w Białymstoku. Żaluzje aluminiowe, perforowane, drewniane i bambusowe. Dają skuteczną osłonę przed słońcem. Kup żaluzje poziome w naszym sklepie w Białymstoku.

Żaluzje poziome kup w Białymstoku

Żaluzje występują w trzech rozmiarach lameli (piórek): 16mm, 25mm i 50mm. Węższe montowane są inwazyjnie, do listwy przyszybowej lub bezinwazyjnie na ramie okiennej, za pomocą skręcanych uchwytów. Żaluzje o lamelach 16mm i 25mm wyposażone są w prowadzenie żyłkowe aby ściśle przylegały do skrzydła okiennego. Natomiast żaluzje w rozmiarze 50mm montuje się inwazyjnie nad wnęką (do ściany lub sufitu). Nie posiadają one prowadzenia żyłkowego.

umów się na pomiar

Żaluzje poziome - piękne

"

piękno i elegancja // żaluzje poziome

Żaluzje poziome na okna

Żaluzje poziome to klasyczny system, który doczekał się wielu odsłon, dzięki czemu wpasowuje się w niemal każdy typ przestrzeni mieszkalnej lub biurowej. Dzięki odporności na parę i łatwości usuwania z nich zabrudzeń żaluzje idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności np. kuchni i łazience.

Zobacz nasze realizacje

Rolety żaluzje Markizy i Moskitiery
Inter-Tech II

INTER-TECH II jesteśmy białostockim producentem osłon okiennych. Od niemal 30 lat zajmujemy się produkcją, sprzedażą i montażem rolet, żaluzji, markiz i moskitier. Jako producent jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej klasy i jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu przy ul. Orzeszkowej 32 w Białymstoku. Chętnie doradzimy i pomożemy dobrać osłonę okienną idealną do Państwa oczekiwań i potrzeb.

1a
1b