Rolety materiałowe

Rolety Białystok

Kup rolety materiałowe w Białymstoku. Rolety materiałowe, wykonane z wysokiej jakości komponentów, solidne i trwałe. Dają skuteczną osłonę przed słońcem. Kup rolety materiałowe w naszym sklepie w Białymstoku.

Rolety materiałowe kup w Białymstoku

Zastosowanie rolet materiałowych.
Roleta wolnowisząca doskonale sprawdza się na szkleniach o dużej powierzchni (np. biura, szkoły, przedszkola, szpitale) i oknach o dużej ilości podziałów, np. w kamienicach. Natomiast system kasetowy jest rozwiązaniem najczęściej wybierany w mieszkaniach.
Prosta i wygodna obsługa
Niezależnie od gabarytu oraz wysokości na której znajduje się okno, systemy możemy obsługiwać w bardzo prosty i wygodny sposób, za pomocą łańcuszka koralikowego. W przypadku gdy okno znajduje się na dużej wysokości istnieje możliwość dobrania odpowiedniej długości łańcuszka. Obciążnik zamocowany na dole łańcuszka skutecznie obciąża koral, utrzymując go w odpowiedniej pozycji. W przypadku wyboru systemu montowanego nad wnęka zachowujemy pełen kąt otwarcia okna.

umów się na pomiar

Rolety materiałowe - klasyczne

"

klasyczne // rolety materiałowe

Rolety materiałowe na okna

Roleta materiałowa to klasyczna osłona okienna, występująca w dwóch wariantach jako roleta wolnowisząca i roleta w kasecie z prowadnicami. Kup rolety materiałowe u producenta. Zapraszamy do nas, doradzimy, jaki rodzaj rolet dobrać do Twoich okien i drzwi. Zapraszamy – INTER-TECH II.

Zobacz nasze realizacje

Rolety żaluzje Markizy i Moskitiery
Inter-Tech II

INTER-TECH II jesteśmy białostockim producentem osłon okiennych. Od niemal 30 lat zajmujemy się produkcją, sprzedażą i montażem rolet, żaluzji, markiz i moskitier. Jako producent jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej klasy i jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu przy ul. Orzeszkowej 32 w Białymstoku. Chętnie doradzimy i pomożemy dobrać osłonę okienną idealną do Państwa oczekiwań i potrzeb.

1a
1b