Rolety dzień & Noc

Rolety dzień & noc Białystok

Kup rolety materiałowe w Białymstoku. Rolety materiałowe, wykonane z wysokiej jakości komponentów, solidne i trwałe. Dają skuteczną osłonę przed słońcem. Kup rolety materiałowe w naszym sklepie w Białymstoku.

Rolety dzień i noc kup w Białymstoku

Rolety dzień i noc możesz kupić wraz z montażem na terenie Białegostoku w naszej firmie.
Rolety dzień & noc zyskują na popularności. Dzięki nietypowej konstrukcji, gdzie jednolita tkanina została zastąpiona materiałem wykonanym z pasów transparentnych i zaciemniających (występujących na przemian) uzyskujemy kompromis pomiędzy widocznością, a ilością światła wpuszczanego do pomieszczenia. Nie musimy już podciągać rolety jak w klasycznym systemie żeby zobaczyć co dzieje się za oknem. Wystarczy podciągnąć roletę do momentu aż przestrzenie między pasami zaciemniającymi będą wystarczające żeby wpuścić odpowiadającą nam ilość światła, zachowując przy tym jednocześnie widok za oknem. Roleta dzień i noc daje również możliwość znacznego zaciemnienia (ustawienie noc – pasy zaciemniające całkowicie pokrywają się z pasami transparentnymi). System możemy podciągać również w tradycyjny sposób, zatrzymując roletę na odpowiedniej wysokości, np. całkowicie, żeby ułatwić mycie okna.

umów się na pomiar

Rolety dzień&noc - inaczej

"

po prostu // rolety dzień & noc

Rolety dzień & noc na okna

Rolety dzień i noc to produkt który, zyskuje sobie coraz większą popularność, ze względu na oryginalny wygląd i zalety, których nie posiada żadna inna osłona materiałowa. Występuje w systemie wolnowiszącym lub w kasecie z prowadnicami. Kup rolety dzień i noc u producenta. Zapraszamy do nas, doradzimy, jaki rodzaj rolet dobrać do Twoich okien i drzwi. Zapraszamy – INTER-TECH II.

Zobacz nasze realizacje

Rolety żaluzje Markizy i Moskitiery
Inter-Tech II

INTER-TECH II jesteśmy białostockim producentem osłon okiennych. Od niemal 30 lat zajmujemy się produkcją, sprzedażą i montażem rolet, żaluzji, markiz i moskitier. Jako producent jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej klasy i jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu przy ul. Orzeszkowej 32 w Białymstoku. Chętnie doradzimy i pomożemy dobrać osłonę okienną idealną do Państwa oczekiwań i potrzeb.

1a
1b