tarasowe i balkonowe markizy

Markizy Białystok

Markizy – tarasowe i balkonowe, to coraz częściej spotykane u nas dekoracje okienne. Markizy to zewnętrzne osłony okienne, chronią przed słońcem, ale i deszczem. Odpowiednio dobrane są bardzo stylowe i nadają przestrzeni przed domem, sklepem, czy na balkonie – zupełnie nowego wyglądu. Zapraszamy po markizy do naszego sklepu w Białymstoku, ul. Orzechowa 32. INTER-TECH II – kup markizy u producenta w Białymstoku.

Markizy tarasowe i balkonowe kup w Białymstoku

Markizy tarasowe i markizy balkonowe do kupienia wraz z montażem w naszym sklepie w Białymstoku. Funkcjonalne, tekstylne zadaszenia balkonów lub tarasów. Markizy, występują w wersji kasetowej lub bez kasetowej. Umożliwiają przesłonięcie znacznych powierzchni przy relatywnie małych wymiarach kasety. Dostępna jest możliwość zastosowania pełnej automatyki pogodowej. Markizy są produktem stosunkowo łatwym w montażu. Montaż można wykonać samodzielnie i zrealizować go za pomocą uchwytów ściennych, krokwiowych lub sufitowych.

umów się na pomiar

Markiza - wyróżnia

"

stylowe i eleganckie // markizy

Markiza Skutecznie zacienia

Markizy to bardzo eleganckie osłony zewnętrzne, stosowane w mieszkaniach (markizy balkonowe), domach (markizy tarasowe i w firmach. Kup markizy u producenta. Zapraszamy do nas, doradzimy, jaki rodzaj markiz dobrać do Twoich domów i firm. Zapraszamy – INTER-TECH II.

Zobacz nasze realizacje

Rolety żaluzje Markizy i Moskitiery
Inter-Tech II

INTER-TECH II jesteśmy białostockim producentem osłon okiennych. Od niemal 30 lat zajmujemy się produkcją, sprzedażą i montażem rolet, żaluzji, markiz i moskitier. Jako producent jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej klasy i jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu przy ul. Orzeszkowej 32 w Białymstoku. Chętnie doradzimy i pomożemy dobrać osłonę okienną idealną do Państwa oczekiwań i potrzeb.

1a
1b