Rolety rzymskie

Rolety rzymskie Białystok

Kup żaluzje fasadowe w Białymstoku. Żaluzje fasadowe, aluminiowe do montażu na zewnątrz budynków. Dają skuteczną osłonę przed słońcem. Kup żaluzje fasadowe w naszym sklepie w Białymstoku.

Rolety rzymskie kup w Białymstoku

Atutem rolety rzymskiej jest również możliwość jej wyprania. Na początku należy rozwinąć roletę. Kolejnym krokiem jest rozwiązanie sznurków znajdujących się z tyłu materiału, tak, aby swobodnie zwisały na całej jego długości. Następnie powinniśmy usunąć fiszbiny usztywniające oraz obciążnik i odczepić rzep, który łączy materiał z szyną. Po ściągnięciu materiału nie wolno podciągać linek. Muszą one pozostać w tej pozycji do czasu ponownego założenia tkaniny. Każda roleta posiada metkę z informacją w jakiej temperaturze i w jaki sposób należy prać dany materiał.

umów się na pomiar

Rolety rzymskie - solidne

"

zaskakujące // rolety rzymskie

Rolety rzymskie na okna

Rolety rzymskie łączą w sobie elegancję tradycyjnych osłon, takich jak firany i zasłony z funkcjonalnością rolet. Osłony te dzięki swojej konstrukcji nie zajmują miejsca po bokach wnęki, w przeciwieństwie do firan i zasłon. System montowany jest inwazyjnie, nad wnęka, co pozwala zachować całkowity kąt otwarcia okna. Roletę podnosimy i opuszczamy za pomocą łańcuszka koralowego. Możemy ją również zatrzymać na dowolnej wysokości. Kup rolety rzymskie u producenta. Zapraszamy do nas, doradzimy, jaki rodzaj rolet dobrać do Twoich okien i drzwi. Zapraszamy – INTER-TECH II.

Zobacz nasze realizacje

Rolety żaluzje Markizy i Moskitiery
Inter-Tech II

INTER-TECH II jesteśmy białostockim producentem osłon okiennych. Od niemal 30 lat zajmujemy się produkcją, sprzedażą i montażem rolet, żaluzji, markiz i moskitier. Jako producent jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej klasy i jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu przy ul. Orzeszkowej 32 w Białymstoku. Chętnie doradzimy i pomożemy dobrać osłonę okienną idealną do Państwa oczekiwań i potrzeb.

1a
1b