Eleganckie żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe Białystok

Kup żaluzje pionowe w Białymstoku. Żaluzje pionowe do domu, biura i Twojej firmy. Dają skuteczną osłonę przed słońcem. Kup żaluzje pionowe w naszym sklepie w Białymstoku.

Żaluzje pionowe kup w Białymstoku

Verticale (żaluzje pionowe) – ten typ osłon okiennych jest rozwiązaniem dedykowanym w szczególności biurom, gdzie zastosowano duże powierzchnie szklane.
Konstrukcja
System składa się z szyny i pionowych lameli tekstylnych, zakończonych na dole obciążnikami, które połączone są ze sobą z obu stron łańcuszkiem. Łańcuszek ten zapobiega nadmiernemu odchylaniu się lameli podczas przeciągu.
Montaż
Żaluzje pionowe montowane są do sufitu za pomocą klipsów lub metalowych kątowników w przypadku montażu do ściany.
Mechanizm
Regulacja dopływu światła odbywa się poprzez zmianę kąta nachylenia lameli i przesuwanie ich po szynie, jednostronnie lub symetrycznie na obie strony, w zależności od wybranego wariantu. Systemem operujemy za pomocą łańcuszka i linek.

umów się na pomiar

Żaluzje pionowe - estetyczne

"

dla biznesu // żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe na okna i drzwi

Żaluzje pionowe to klasyczny system, który doczekał się wielu odsłon, dzięki czemu wpasowuje się w niemal każdy typ przestrzeni mieszkalnej lub biurowej. Verticale, czyli
Żaluzje pionowe – do biura, sali konferencyjnej, gabinetu, salonu.

Zobacz nasze realizacje

Rolety żaluzje Markizy i Moskitiery
Inter-Tech II

INTER-TECH II jesteśmy białostockim producentem osłon okiennych. Od niemal 30 lat zajmujemy się produkcją, sprzedażą i montażem rolet, żaluzji, markiz i moskitier. Jako producent jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej klasy i jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu przy ul. Orzeszkowej 32 w Białymstoku. Chętnie doradzimy i pomożemy dobrać osłonę okienną idealną do Państwa oczekiwań i potrzeb.

1a
1b