rolety zewnętrzne zabezpieczające

Rolety zewnętrzne Białystok

Rolety zewnętrzne, zabezpieczające, chronią przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, nadmiarem słońca, ale też szczelnie osłaniająca przed wścibskim wzrokiem. Zapraszamy po rolety zewnętrzne do naszego sklepu w Białymstoku, ul. Orzechowa 32. INTER-TECH II – kup rolety zewnętrzne u producenta w Białymstoku.

Rolety zewnętrzne zabezpieczające kup w Białymstoku

Rolety zewnętrzne – mogą być montowana w każdej chwili ponieważ występują w systemach podtynkowych jak i również natynkowych. Duży wybór skrzynek, profili i ich kolorów spełni wszystkie Państwa estetyczne oczekiwania. Do zaoferowania mamy także doskonałej jakości napędy przeciążeniowe radiowe oraz przewodowe, które zapewnią komfort użytkowania.
Nasze zewnętrzne rolety doskonale izolują ciepło, są barierą dla nieproszonych gości, a po częściowym opuszczeniu znakomicie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem.

umów się na pomiar

Rolety zewnętrzne - szczelne

"

dobrze zabezpieczają // rolety

Roleta Skutecznie zacienia

Rolety zewnętrzne zabezpieczające przed słońcem, wiatrem, chronią dobrze, skutecznie uszczelniając. Kup rolety zewnętrzne u producenta. Zapraszamy do nas, doradzimy, jaki rodzaj rolet zewnętrznych dobrać do Twoich domów i firm. Zapraszamy – INTER-TECH II.

Zobacz nasze realizacje

Rolety żaluzje Markizy i Moskitiery
Inter-Tech II

INTER-TECH II jesteśmy białostockim producentem osłon okiennych. Od niemal 30 lat zajmujemy się produkcją, sprzedażą i montażem rolet, żaluzji, markiz i moskitier. Jako producent jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej klasy i jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu przy ul. Orzeszkowej 32 w Białymstoku. Chętnie doradzimy i pomożemy dobrać osłonę okienną idealną do Państwa oczekiwań i potrzeb.

1a
1b