Solidne żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe Białystok

Kup żaluzje fasadowe w Białymstoku. Żaluzje fasadowe, aluminiowe do montażu na zewnątrz budynków. Dają skuteczną osłonę przed słońcem. Kup żaluzje fasadowe w naszym sklepie w Białymstoku.

Żaluzje fasadowe kup w Białymstoku

Funkcjonalne i ponadczasowe, lamelowe osłony przeciwsłoneczne, sterowane elektrycznie lub manualnie. Konstrukcja żaluzji jest wykonana z ekstrudowanego aluminium. Żaluzje fasadowe to osłony zapewniające komfort termiczny użytkowanych pomieszczeń. Ich zaletą jest regulowany kąt pochyłu lameli, odporność na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Produkty te, można zabudować w opcji podtynkowej.

umów się na pomiar

Żaluzje fasadowe - solidne

"

szczelnie chronią // żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe na zewnątrz

Refleksole to rolety tekstylne, montowane na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Dają skuteczną osłonę przed słońcem i obcym wzrokiem. Kup refleksole u producenta. Zapraszamy do nas, doradzimy, jaki rodzaj refleksoli dobrać do Twoich okien i drzwi. Zapraszamy – INTER-TECH II.

Zobacz nasze realizacje

Rolety żaluzje Markizy i Moskitiery
Inter-Tech II

INTER-TECH II jesteśmy białostockim producentem osłon okiennych. Od niemal 30 lat zajmujemy się produkcją, sprzedażą i montażem rolet, żaluzji, markiz i moskitier. Jako producent jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej klasy i jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu przy ul. Orzeszkowej 32 w Białymstoku. Chętnie doradzimy i pomożemy dobrać osłonę okienną idealną do Państwa oczekiwań i potrzeb.

1a
1b