Plisy szyk i styl

Plisy Białystok

Kup nowoczesne plisy w Białymstoku. Żaluzje aluminiowe, perforowane, drewniane i bambusowe. Dają skuteczną osłonę przed słońcem. Kup żaluzje poziome w naszym sklepie w Białymstoku.

Plisy kup w Białymstoku

Budowa
System składa się z aluminiowych profili, materiału plisowanego oraz linek. Jest to najwęższy system wśród wewnętrznych osłon okiennych, dzięki czemu uzyskujemy pełny kąt otwarcia okna np. balkonowego lub wyjścia na taras.

Mechanizm
Profile przesuwamy niezależnie, co daje nam możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna. Jest to szczególnie ważne na niższych piętrach, ponieważ możemy zasłonić tylko dolną część okna, tworząc w ten sposób efekt „zazdrostki”

umów się na pomiar

Plisy - piękno i elegancja

"

piękno i elegancja // plisy

Plisy na okna

Plisy to nowoczesne rozwiązanie, łączące w sobie niepowtarzalny wygląd i funkcjonalność. Charakteryzuje je prostota w zakresie użytkowania oraz budowy.

Zobacz nasze realizacje

Rolety żaluzje Markizy i Moskitiery
Inter-Tech II

INTER-TECH II jesteśmy białostockim producentem osłon okiennych. Od niemal 30 lat zajmujemy się produkcją, sprzedażą i montażem rolet, żaluzji, markiz i moskitier. Jako producent jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej klasy i jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu przy ul. Orzeszkowej 32 w Białymstoku. Chętnie doradzimy i pomożemy dobrać osłonę okienną idealną do Państwa oczekiwań i potrzeb.

1a
1b