Piękne i delikatne refleksole

Refleksole Białystok

Kup refleksole w Białymstoku. Rolety tekstylne – refleksole, do montażu na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Dają skuteczną osłonę przed słońcem. Kup moskitiery w naszym sklepie w Białymstoku.

Refleksole – rolety tekstylne kup w Białymstoku

Grupa rolet tekstylnych w charakterze pionowych osłon przeciwsłonecznych, przeznaczonych do montażu wewnętrznego lub zewnętrznego. Konstrukcja rolet wykonana jest z ekstrudowanego aluminium. Rolety posiadają możliwość sterowania manualnego lub elektrycznego. Charakteryzują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne. Produkty te ograniczają nadmierne nagrzewanie się pomieszczeń, eliminują refleksy świetlne w pomieszczeniach i poprawiają komfort pracy przy ekranach komputerowych.

umów się na pomiar

Refleksole - szczelne

"

szczelnie chronią // refleksole

Refleksole zewnętrzne i wewnętrzne

Refleksole to rolety tekstylne, montowane na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Dają skuteczną osłonę przed słońcem i obcym wzrokiem. Kup refleksole u producenta. Zapraszamy do nas, doradzimy, jaki rodzaj refleksoli dobrać do Twoich okien i drzwi. Zapraszamy – INTER-TECH II.

Zobacz nasze realizacje

Rolety żaluzje Markizy i Moskitiery
Inter-Tech II

INTER-TECH II jesteśmy białostockim producentem osłon okiennych. Od niemal 30 lat zajmujemy się produkcją, sprzedażą i montażem rolet, żaluzji, markiz i moskitier. Jako producent jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej klasy i jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu przy ul. Orzeszkowej 32 w Białymstoku. Chętnie doradzimy i pomożemy dobrać osłonę okienną idealną do Państwa oczekiwań i potrzeb.

1a
1b