aluminiowe i drewniane żaluzje

Żaluzje to jedne z najskuteczniej chroniących osłon okiennych. Pionowe lub poziome, drewniane i aluminiowe – mają różne zastosowania i różny poziom osłony przed promieniami słońca. Łączy je jedno – są stylowe, eleganckie i niezwykle piękne. Ich odpowiedni dobór to podstawa perfekcyjnej aranżacji wnętrz. Zapraszamy po żaluzje do naszego sklepu w Białymstoku, ul. Orzechowa 32/118. INTER-TECH II – kup żaluzje u producenta.

Kup żaluzje w Białymstoku
INTER-TECH II żaluzje
umów się na pomiar

rolety żaluzje
markizy i moskitiery inter-tech ii

INTER-TECH II jesteśmy białostockim producentem osłon okiennych. Od niemal 30 lat zajmujemy się produkcją, sprzedażą i montażem rolet, żaluzji, markiz i moskitier. Jako producent jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej klasy i jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu przy ul. Orzeszkowej 32/118 w Białymstoku. Chętnie doradzimy i pomożemy dobrać osłonę okienną idealną do Państwa oczekiwań i potrzeb.

1b

Dobór odpowiedniej osłony okiennej to jeden z ważniejszych etapów projektowania i wykańczania wnętrz. Rolety, żaluzje, markizy i moskitiery – zewnętrzne i wewnętrzne, odpowiednio dobrane i dopasowane będą dodawać uroku i dyskretnej elegancji do Twoich wnętrz. Stylowe markizy sprawdzą się w oryginalnych mieszkaniach, domach, ale przede wszystkim firmach z wystawami sklepowymi.

Osłona okienna powinna spełniać dwa podstawowe warunki: po pierwsze estetyczny – pasować do wystroju, kolorystyki, wymiarów okna oraz praktyczny – chronić przed nadmiarem światła, gwałtownymi skokami temperatur i dawać poczucie intymności tam, gdzie jest ono potrzebne i oczekiwane. W naszym sklepie doradzimy, jaki rodzaj osłony okiennej wybrać, by spełniały one Państwa oczekiwania.

Żaluzje - stylowo

"

szyk i styl // żaluzje

drewniane i aluminiowe żaluzje

Słoneczne i gorące lato potrafi mocno ogrzać nasze mieszkania. Żaluzje drewniane i aluminiowe będą skuteczną osłoną okienną chroniącą przed słońcem. Dają też pełną ochronę i dyskrecję dla osób ceniących własną prywatność. Zapraszamy do nas, doradzimy, jakie żaluzje dobrać do Twojego wnętrza. Zapraszamy – INTER-TECH II.