chronią i bronią moskitiery

W upalne lato otwarte okna i drzwi dają upragniony chłód. Skutecznie zakłócić je mogą różnego rodzaju insekty – komary, muchy, meszki i dziesiątki innych stworzonek, które pędzą do światła, bądź wabione zapachem naszej skóry. Przenoszą przy tym wirusy i bakterie. Skuteczną ochroną przed nimi są dobrze dopasowane, gęste i wytrzymałe moskitiery. Kup moskitiery w naszym sklepie w Białymstoku.

Moskitiera Białystok
INTER-TECH II moskitiery
umów się na pomiar

rolety żaluzje
markizy i moskitiery inter-tech ii

INTER-TECH II jesteśmy białostockim producentem osłon okiennych. Od niemal 30 lat zajmujemy się produkcją, sprzedażą i montażem rolet, żaluzji, markiz i moskitier. Jako producent jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej klasy i jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu przy ul. Orzeszkowej 32/118 w Białymstoku. Chętnie doradzimy i pomożemy dobrać osłonę okienną idealną do Państwa oczekiwań i potrzeb.

1b

Dobór odpowiedniej osłony okiennej to jeden z ważniejszych etapów projektowania i wykańczania wnętrz. Rolety, żaluzje, markizy i moskitiery – zewnętrzne i wewnętrzne, odpowiednio dobrane i dopasowane będą dodawać uroku i dyskretnej elegancji do Twoich wnętrz. Stylowe markizy sprawdzą się w oryginalnych mieszkaniach, domach, ale przede wszystkim firmach z wystawami sklepowymi.

Osłona okienna powinna spełniać dwa podstawowe warunki: po pierwsze estetyczny – pasować do wystroju, kolorystyki, wymiarów okna oraz praktyczny – chronić przed nadmiarem światła, gwałtownymi skokami temperatur i dawać poczucie intymności tam, gdzie jest ono potrzebne i oczekiwane. W naszym sklepie doradzimy, jaki rodzaj osłony okiennej wybrać, by spełniały one Państwa oczekiwania.

Moskitiera - skuteczna

"

Szczelnie chronią // moskitiery

Moskitiery przeciw owadom

Moskitiery przeciw owadom, insektom i zanieczyszczeniom fruwającym w powietrzu. Chronią skutecznie przed zagrożeniem, dając komfort wentylowanym w tradycyjny sposób pomieszczeniom. Kup moskitiery u producenta. Zapraszamy do nas, doradzimy, jaki rodzaj moskitiery dobrać do Twoich okien i drzwi. Zapraszamy – INTER-TECH II.