chronią i bronią moskitiery

Moskitiery Białystok

Kup moskitiery okienne i drzwiowe w Białymstoku. W upalne lato otwarte okna i drzwi dają upragniony chłód. Skutecznie zakłócić je mogą różnego rodzaju insekty – komary, muchy, meszki i dziesiątki innych stworzonek, które pędzą do światła, bądź wabione zapachem naszej skóry. Przenoszą przy tym wirusy i bakterie. Skuteczną ochroną przed nimi są dobrze dopasowane, gęste i wytrzymałe moskitiery. Kup moskitiery w naszym sklepie w Białymstoku.

Moskitiery okienne i drzwiowe kup w Białymstoku

Dobór odpowiedniej osłony okiennej to jeden z ważniejszych etapów projektowania i wykańczania wnętrz. Rolety, żaluzje, markizy i moskitiery – zewnętrzne i wewnętrzne, odpowiednio dobrane i dopasowane będą dodawać uroku i dyskretnej elegancji do Twoich wnętrz. Stylowe markizy sprawdzą się w oryginalnych mieszkaniach, domach, ale przede wszystkim firmach z wystawami sklepowymi.

Osłona okienna powinna spełniać dwa podstawowe warunki: po pierwsze estetyczny – pasować do wystroju, kolorystyki, wymiarów okna oraz praktyczny – chronić przed nadmiarem światła, gwałtownymi skokami temperatur i dawać poczucie intymności tam, gdzie jest ono potrzebne i oczekiwane. W naszym sklepie doradzimy, jaki rodzaj osłony okiennej wybrać, by spełniały one Państwa oczekiwania.

Moskitiery ramkowe to najpopularniejsze rozwiązanie chroniące nas przed uciążliwymi owadami. Bardzo prosta budowa moskitiery ramkowej gwarantuje niezawodne użytkowanie produktu przez wiele lat.
Ramka moskitiery jest montowana bezinwazyjnie do ramy okiennej, za pomocą rygli (blaszek), dzięki czemu w bardzo łatwy sposób można ją zdemontować w celu np. umycia.
Moskitiery plisowane to doskonałe rozwiązanie do drzwi tarasowych i balkonowych oraz systemów typu HS o dużej szerokości.
Ruchomy pionowy profil osadzony w ramie moskitiery daje nam możliwość dowolnego zsuwania i rozsuwania siatki plisowanej. W chwili gdy nie używamy moskitiery możemy przesunąć profil w położenie skrajne w stronę siatki co zmniejszy jej rozmiar do niewielkiego pakietu.
Moskitiery drzwiowe na zawiasach przeznaczone są do zabezpieczenia otworów drzwiowych. Mocowane są za pomocą sprężynowych zawiasów do ramy okna. Za szczelne domknięcie odpowiada zamek magnetyczny.

umów się na pomiar

Moskitiera - skuteczna

"

szczelnie chronią // moskitiery

Moskitiery Przeciw owadom

Moskitiery przeciw owadom, insektom i zanieczyszczeniom fruwającym w powietrzu. Chronią skutecznie przed zagrożeniem, dając komfort wentylowanym w tradycyjny sposób pomieszczeniom. Kup moskitiery u producenta. Zapraszamy do nas, doradzimy, jaki rodzaj moskitiery dobrać do Twoich okien i drzwi. Zapraszamy – INTER-TECH II.

Zobacz nasze realizacje

Rolety żaluzje Markizy i Moskitiery
Inter-Tech II

INTER-TECH II jesteśmy białostockim producentem osłon okiennych. Od niemal 30 lat zajmujemy się produkcją, sprzedażą i montażem rolet, żaluzji, markiz i moskitier. Jako producent jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej klasy i jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu przy ul. Orzeszkowej 32 w Białymstoku. Chętnie doradzimy i pomożemy dobrać osłonę okienną idealną do Państwa oczekiwań i potrzeb.

1a
1b