TARASOWE I BALKONOWE MARKIZY

Markizy – tarasowe i balkonowe, to coraz częściej spotykane u nas dekoracje okienne. Markizy to zewnętrzne osłony okienne, chronią przed słońcem, ale i deszczem. Odpowiednio dobrane są bardzo stylowe i nadają przestrzeni przed domem, sklepem, czy na balkonie – zupełnie nowego wyglądu. Zapraszamy po markizy do naszego sklepu w Białymstoku, ul. Orzechowa 32/118. INTER-TECH II – kup markizy u producenta.

Markizy Białystok
INTER-TECH II markizy
umów się na pomiar

rolety żaluzje
markizy i moskitiery inter-tech ii

INTER-TECH II jesteśmy białostockim producentem osłon okiennych. Od niemal 30 lat zajmujemy się produkcją, sprzedażą i montażem rolet, żaluzji, markiz i moskitier. Jako producent jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej klasy i jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu przy ul. Orzeszkowej 32/118 w Białymstoku. Chętnie doradzimy i pomożemy dobrać osłonę okienną idealną do Państwa oczekiwań i potrzeb.

1b

Dobór odpowiedniej osłony okiennej to jeden z ważniejszych etapów projektowania i wykańczania wnętrz. Rolety, żaluzje, markizy i moskitiery – zewnętrzne i wewnętrzne, odpowiednio dobrane i dopasowane będą dodawać uroku i dyskretnej elegancji do Twoich wnętrz. Stylowe markizy sprawdzą się w oryginalnych mieszkaniach, domach, ale przede wszystkim firmach z wystawami sklepowymi.

Osłona okienna powinna spełniać dwa podstawowe warunki: po pierwsze estetyczny – pasować do wystroju, kolorystyki, wymiarów okna oraz praktyczny – chronić przed nadmiarem światła, gwałtownymi skokami temperatur i dawać poczucie intymności tam, gdzie jest ono potrzebne i oczekiwane. W naszym sklepie doradzimy, jaki rodzaj osłony okiennej wybrać, by spełniały one Państwa oczekiwania.

Markizy - wyróżnij się

"

odważnie i inaczej // markizy

tarasowe i balkonowe markizy

Markizy tarasowe i balkonowe, zamontowane na stałe lub zwijane, to odważne, ale zarazem bardzo praktyczne osłony okienne. Skutecznie chronią przed słońcem dając wymarzony w upalne dni cień. Odpowiednio dopasowane świetnie osłaniają przed deszczem. Zapraszamy do nas, doradzimy, jakie markizy dobrać do Twojego wnętrza. Zapraszamy – INTER-TECH II.