ŻALUZJE DREWNIANE

Żaluzje poziome są uznawane za najefektywniejszą formę zaciemnienia pomieszczeń.

Dostosowane do różnych typów okien, zapewniają najlepszą kontrolę nad przenikającym światłem. Pełna ochrona przeciwsłoneczna zapewnia komfort osób przebywających w danym pomieszczeniu. Nowoczesne żaluzje mogą być wyposażone w linki boczne, kasetę i system dodatkowego domykania lameli, dzięki czemu mają zastosowanie w takich oknach jak uchylne, skośne czy dachowe.

Szerokość lameli 16 mm, 25 mm i 50 mm pozwala na dopasowanie żaluzji do każdego wymiaru okna.

Żaluzje poziome o szerokości piórek 16 mm i 25 mm są dostępne w kilkunastu kolorach, w tym również z osprzętem kolorowym: sznurek, drabinka i rynny w kolorze listew. Prostota konstrukcji, wielorakość zastosowań, funkcjonalność i wysoka żywotność aluminiowych żaluzji poziomych powodują, że jest to bardzo praktyczny element dekoracji okien i wnętrz. Żaluzje wykonane są z najwyższej jakości aluminium. Lamele lakierowane są piecowo.

 

Żaluzje poziome drewniane o szerokości 25 mm, w kilku wybarwieniach są obecnie bardzo modnym rozwiązaniem stosowanym zarówno we wnętrzach tradycyjnych jak i nowoczesnych. Żaluzje wykonane są z uszlachetnionego drewna, ciętego za pomocą specjalnych urządzeń, co sprawia, że mają Państwo produkt doskonałej jakości. Wrażenie estetyczne podnosi osłona górnej rynny o tej samej barwie. Zróżnicowany kolor żaluzji pozwala doskonale dobrać wyrób do wystroju wnętrza. Żaluzje drewniane nadają niepowtarzalny, ciepły klimat wnętrzom.