Rolety materiałowe występują w wielu wersjach.
We wszystkich przypadkach oferowana jest bogata gama wzorów i kolorów materiałów. Występują materiały gładkie, deseniowe, transparentne, podgumowane – dające efekt całkowitego zaciemnienia.
Rolety wewnętrzne to nie tylko osłona przeciwsłoneczna, ale także element dekoracyjny, który w wielu domach zastąpił tradycyjne firanki i zasłony.

ROLETY WOLNOWISZĄCE „MINI”

Roletki „MINI” wyróżniają się znacznie mniejszym od standardowego mechanizmem łańcuszkowym . Mechanizm z łańcuszkiem (samohamujący) dostępny jest w kolorze białym i brązowym. Oprócz standardowego sposobu zamontowania, czyli przykręcenia do listwy przyszybowej okna, istnieje możliwość montażu rolety bez wiercenia w skrzydle okiennym. Wieszaki bezinwazyjne mocujące rolety po obu stronach pozwalają na zdjęcie ich bez użycia narzędzi, np. w celu umycia okna. Aluminiowy wałek gwarantuje, że rolety pozostaną proste nawet przy wysokich temperaturach i dużym nasłonecznieniu oraz, że nie będą korodować pod wpływem wilgoci. Rolety „mini” idealnie nadają się do montażu na skrzydła okienne. Opcjonalnie do roletek wolnowiszących mini można zamówić magnesy lub mechanizm żyłkowy, przytrzymujący rolety przy oknie.

ROLETY „MINI” ŻYŁKOWE – SYSTEM VEGAS

Prosta i komfortowa w użyciu, niedroga.
Niewidoczne, estetyczne prowadzenie żyłkowe, całkowicie zasłonięte przez tkaninę rolety, nie zaczepia się o klamkę okienną. W systemie vegas można zastosować szerszą tkaninę, co przekłada się na dokładniejsze zasłonięcie okna.
System prowadzenia żyłkowego znajduje się za tkaniną, co powoduje, że materiał nie odstaje od okna, nie ma przez to prześwitów System żyłkowy skutecznie przytrzymuje roletę przy ramie okiennej nawet przy uchylonym oknie. Rolety posiadają samohamujący mechanizm, który umożliwia zatrzymanie rolety na dowolnej wysokości Prosty montaż rolety – bezinwazyjnie (wieszaki górne i dolne). Jeśli zachodzi taka konieczność, jest możliwe przykręcenie rolety.
Bezproblemowy pomiar.