piękne i stylowe rolety

Rolety to najpopularniejsze obok firan zasłony okienne. Lekkie i eleganckie, potrafią skutecznie osłonić okno przed promieniami słońca i dać nawet 100% poczucie intymności. Są świetnym rozwiązaniem na upalne i słoneczne dni, podniesione wpuszczą całe słońce do wnętrza. Kup rolety w naszym sklepie w Białymstoku.

Rolety Białystok INTER-TECH II
INTER-TECH II ROLETY
umów się na pomiar

rolety żaluzje
markizy i moskitiery inter-tech ii

INTER-TECH II jesteśmy białostockim producentem osłon okiennych. Od niemal 30 lat zajmujemy się produkcją, sprzedażą i montażem rolet, żaluzji, markiz i moskitier. Jako producent jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej klasy i jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu przy ul. Orzeszkowej 32/118 w Białymstoku. Chętnie doradzimy i pomożemy dobrać osłonę okienną idealną do Państwa oczekiwań i potrzeb.

1b

Dobór odpowiedniej osłony okiennej to jeden z ważniejszych etapów projektowania i wykańczania wnętrz. Rolety, żaluzje, markizy i moskitiery – zewnętrzne i wewnętrzne, odpowiednio dobrane i dopasowane będą dodawać uroku i dyskretnej elegancji do Twoich wnętrz. Stylowe markizy sprawdzą się w oryginalnych mieszkaniach, domach, ale przede wszystkim firmach z wystawami sklepowymi.

Osłona okienna powinna spełniać dwa podstawowe warunki: po pierwsze estetyczny – pasować do wystroju, kolorystyki, wymiarów okna oraz praktyczny – chronić przed nadmiarem światła, gwałtownymi skokami temperatur i dawać poczucie intymności tam, gdzie jest ono potrzebne i oczekiwane. W naszym sklepie doradzimy, jaki rodzaj osłony okiennej wybrać, by spełniały one Państwa oczekiwania.

Rolety - dyskretnie

"

dyskretne i eleganckie // rolety

Rolety Materiałowe

Dobrane kolorystycznie, idealnie wpasowane w przestrzeń osłanianych okien i drzwi, będą idealną propozycją dla osób kochających światło w dzień i ceniących dyskrecję i bezpieczeństwo wieczorem i w nocy. Rolety materiałowe spełnią oczekiwania najbardziej wymagających osób. Zapraszamy do nas, doradzimy, jakie rolety dobrać do Twojego wnętrza. Zapraszamy – INTER-TECH II.